Prosinec 2007

00:00

31. prosince 2007 v 21:05 | Andýsek
Ahoj, tak co teďka děláte? Já se půjdu pořádně najíst až do prasknutí = D, no tak tedy v přiměřeným množství, pak jak se bude blížit půl noc, půjdu za našima do obýváku a taky za naší návštěvou. Teďka hrajou šipky, takže o zábavu mají postaráno, no a jak bude půl noc, tak jak jistě víte, rozlije se šampusek, rozsvítí se světýlka a šiléné zvuky budou slyšet po celé české republice. Teďka tu právě vylítl tak nádherný deštík =D myslím ten Silvestrovský, petardu =D. No a pak po přípitku, pusince se půjdu koukat na tu naši krásu. No jo Ostrava nikdy nezklamala, vžycky je to tu nádhera. A to ještě zítra tu má být v 18:00 oňostroj. Sejde se tady zase tak 5.000 lidí, jako minulý rok, ale povím vám, to byla nádhera. No tak jak bude 00:15 tak počítám, že půjdeme ven odpálit nějaké ty světlice..a kolem 2-3 hodin, zase zalehnu s mojím roztomilým plyšáčkem do postýlky a necháme si něco hezkého zdát........A jak prožíváte Silvestr vy?

Silvestr

31. prosince 2007 v 19:48 | Andýsek

SMS

30. prosince 2007 v 22:00
Sms-ky které se určitě budou hodit no Nového roku, pro tvé kamarády a známé
Preji Ti, at kazdy den je jako Tvuj nejkrasnejsi sen. At najdes toho, s kym chces jit zivotem. At se Ti splni vse co chces, at potka Te jen stesti, pravda, zadna lez. Stastny Novy rok!
Na Vase konto v bance ZIVOT bylo vlozeno 365 dnu. Utratte je za zdravi, stesti a lasku! Stastny novy rok
Pulnoc se blizi, nohy se pletou, deti zas uvidi maminku sjetou. Tatovi krvi barvi se dziny, prdel mu natrhla petarda z ciny. Uz staci jen krok a je tu Novy rok!
Zavirame starou knihu, na rade je novy blok a tak s jeho prvni strankou, prejem krasny cely pristi rok!
Trpitivy darek sneznych vlocek, kopce darku pod stromecek, radost, klid a zdravi nejen na Vanoce, mnoho stesti v pristim roce preje ....

Blog

30. prosince 2007 v 14:30
Ahoj návětevnící mého blogu! Nevím jak vám, ale mi tendle blog vůbec nefunguje, už mně to štve:( Když chci nějaký článek zveřejnit nejde to! Napíše mi to: SERVER NELZE NAJÍT, je to hrůza, tak asi tohle zruším a udělám si jiné někde jindy..sice je mi ho líto, ale co nadělám..a co vy na to?

Silvestrovská bleskovka

27. prosince 2007 v 22:51
1. Jak se těšíš na nový rok 2008?
2. Jaký byl tento rok?
3. Chceš něco změnit v novém roce?
4. Co bylo nejlepší v roce 2007?
5. Co na diplom?

Finále SONB

27. prosince 2007 v 11:05
A je tady Finále SONB...bude trvat přibližně týden....Bylo by super, kdyby návštěvníci blogu hlasovali podle pravdy, jak se jim blog líbi, celkový dojem ze článku......protože tohle je Soutěž O Nej Blog...ne Soutěž Kdo Si Seženě Větší Počet Hlasů. Tak ať tedy vyhraje TEN Nejlepší
Přezdívka: JP
Věk: 13 Let
Adresa blogu: www.jp2.blog.cz
Přezdívka: Jojo
Věk: 13 Let
Přezdívka: mandelinka
Věk: 12 Let

WOo_Qi_Girl

27. prosince 2007 v 10:50
Omlouvám se, že dipom tu už nebyl včera, ale blog O5 nešel

Prosím

24. prosince 2007 v 16:12
Prosííím hlasněte mi tady http://klaudisek.blog.cz/0712/posledni-duel#komentar je to moooc důežité, jsem ve Finále SONB....tak jestli se vám alespoň malilinko můj bloček líbil tak hlasujte pro mně, jsem tam jako Andysek....ale to už asi víte:) Děkujii mooockrát...Krásné Vánoce...a užijte si je, mnoho dárečkůů..pápá bobani

Veselé Vánoce

22. prosince 2007 v 14:18
Ahojky moje zlatíčka, Bohužel dneska odjíždím a vracím se až na Vánoce, ale nebudu tu už 24.12. Takže už všem přeju moooc krásné Vánoce...hodně hodně hodně dárečku..:o) a hlavně večeři bez úrazu a nepolknutých kostí :o)...Soutěž O Nej Blog pokračuje tak stále hlasujte! Mějte se nádherně
mááááám váás moooc ráááda a děkuji za návštěvu mého blogů, doufám, že to beze mně vydržíííte..Pápápá :-*
A tady ještě máte Vánoční písničku..:) v podání 3 zpěváku, Cascady, Ashley Tisdale a Crazy froga : )))))))) LAST CHRISTMAS, tak hezkéé Vánoce :)
CASCADA
ASHLEY TISDALE
CRAZY FROG

3. Kolo SoNb

20. prosince 2007 v 11:13
Takže..tohle je předposlední kolo SOutěže O Nej Blog...( no, možná soutěže..kdo si sežene největší počet hlasů) ...Vypaadne jeden..a pak jdeme na FINALE!
Přezdívka: JP
Věk: 13 Let
Adresa blogu: www.jp2.blog.cz
Přezdívka: Jojo
Věk: 13 Let
Přezdívka: mandelinka
Věk: 12 Let
Přezdívka: WOo_Qi_Girl
Věk: 13 Let
Pozn.: tenhle blog mi nejde zobrazit...takže pokud nepůjde do 5 dnů, vypadává automaticky ze soutěže..kdyby někomu ze soutěžících a návštěvnících blogů šel, napište mi. Ale já se nemám jak zkontaktovat z timhle blogem!