Duben 2008

Týrání

30. dubna 2008 v 14:46 | Andýsek
Ty jsou roztomilí co? A jejich mnohem více. Ale právě takoví drobečci umírají jen kvůli nám. Maso, kožich na zimu. Prostě je zabijeme a pak sníme. Všechny zvířata se zabijejí jen pro naši potřebu. Ať už je to testování kosmetiky, nebo pro cokoliv jiného. Samozdřejmě nemusí být všichni vegetariáni aby se tomu zabránilo, maso je důležité pro rozvoj naši postavy. Ale nemusíme na nich dělat testy. Vždyť oni taky chtějí žít. Narodili se stejně jako my. A testování laboratorních myší a jiných zvířátek, mi připadá zbytečné. Vždyť se může testovat na lidech, třeba sebevrazích, co už nechtějí žít!
Fotky týraných zvířat a podobné petice najdete zde: www.helps.blog.cz
Pomozte i vy! =)

Pixelky - Zvířátka

30. dubna 2008 v 14:41 | Andýsek
Počet: 9
Téma: Zvířátka
Zdrojík:

29.4.2008

29. dubna 2008 v 17:08 | Andýsek
Dneska byl den docela, jakštakš. Kdyby jsme ve škole nemuseli hnít do půl čtvrté. Nic moc jsme nedělali, ale v žurnalistice Pan učitel vymyslele zase, že se bude dělat časopis pro první stupeň "Chaosek" No a tak jsme museli vybrat (co udělala jedna holka) nějaká ty výtvory co tam zařadíme. No a pak chtěl po nás ať zajdeme za panem učitelem ať nám to oskenuje a šupne na Flashku (nebo jak se to píše no =D). No tak Ok to by nebyl problém, ale všem bylo zdechlo, to říct tomu učitelovi, všichni že to říkat nebudou, a já samozdřejmě taky to říkat nechtěla. Jenže pak kámoška řekla své asi padesáte ne, tak sem se naštvala vzala to a šla za učitelem se ho zeptat co stím jako mám teď dělat. Kámošky tam seděli, a jedna se zeptala jestli můžeš jít semnou. A já sem byla hnsuná a dovolila jsem to jen jedné. A pak učitel ,,tak se stavte pro třetí kolegyní a běžte jo?" A já tak "Ne, my jdeme jen my dvě." A on ,,Fakt? Takže ....(teď mi to podrobně vysvětlil co mám dělat)..a ještě dodal: A kdo z vás mluví? Tak sem řekla že já, a on zase cosik tak já sem se naštvala a říkám "My jdeme jen my dvě, protože nikdo nechtěla mluvit, tak sem se rozhodla že budu mluvit já, a nebaví mě, jak mluvím a všichni mi stojí jenom za prdelou a pak zase vpohodě bez práce odejdou." Tak učitel jenom dodal "Tak jo, běžte." No stou prdelí jsem to možná přehnala, navíc, když to byl učitel, ale fakt mě to naštvalo, že všichni chtějí být z hodiny pryč, ale bez práce. Prostě nikdo, nikdy nebude mluvit!!! Ale zase se musím pochválit, řekla jsem to uplně krásně =D Na jeden nádech. To je asi všechno z dneška no. Ve čtvrtéék je voolno takže se těším =) Pápá

Avatary - Žáby

25. dubna 2008 v 23:01 | Andýsek
Počet: 22
Téma: Žáby
Zdrojík:

Avatary - Móda

25. dubna 2008 v 22:52 | Andýsek
Počet: 12
Téma: Móda
Zdrojík:

Avatary - Boty

25. dubna 2008 v 22:36 | Andýsek
Počet : 37
Téma: Botičky
Zdrojík:


Bleskovka - 73.

25. dubna 2008 v 22:25 | Andýsek
  1. Kdo je to?
  2. Jakou má nyní barvu vlasů?
  3. Je to herečka/zpěvačka/moderátorka/textařka/modelka/návrhářka...?
  4. Její 3 písně/3 Filmy (napiš podle toho, co jsi vybral/a v otázce 3.)
  5. Co chceš na diplom?

Diplomy za 72. Bleskovku

25. dubna 2008 v 22:10 | Andýsek
Pro Charlie {Click ↓}
Pro Lilly {Click ↓}
Pro Weri-s {Click ↓}
Pro Hila-rinku {Click ↓}
Pro Dave {Click ↓}
Pro Roxie {Click ↓}
Pro DoM!sQu {Click ↓}

E-maily

25. dubna 2008 v 20:24 | Andýsek
Fakt zbožňuji tyhle podobné kraviny, jako že pokud to nepošlu, tak budu mrtvá. No bože, tak zdechnu a vadí to snad někomu?
It is stupid Letter:
A HOJ TENTO DOPIS NEPŘESTÁVEJ ČÍST!!!!TENTO DOPIS JE OD JEDNÉ HOLKY Z RUSKA JE JI
13 LET A VŽDICKY JSI PŘÁLA MÍT SVÉHO KONĚ JESLI TENTO DOPIS POŠLEŠ 20-TI
LIDEMTAK JSI POTOM V DUCHU ŘEKNI SVÉ TAJNÉ PŘÁJÍ ZJEVÍ SE TI TO DO 5 DNŮ.JESTLI TO
NEPOŠLEŠ 20-TI LIDEM TA HOLKA PŘIJDE K TOBĚ VEČER V 00:00 A ZABIJETE TĚ!!!!JEDEN
KLUK TO NEPOSLAL A DO ZÍTŘKA NA POSTELY TAM BYLA JENOM JEHO KOSTRA A DOPIS PSANÉ
KRVÍ!!!! TAK TO PROSÍM JESTLI MŮŽEŠ ZKOPÍRUj
Taky můžu něco podobného vymyslet:
čus, sem 14-ti letí mladá dívka. Život mám před sebou, ale naše rodina je v krizi. Pokud nepošleš tento e-mail 200 lidem, umřu. A umřeš i ty. Příjdu si pro tebe zítra kolem 15:00! Jestli to nepošleš: "UŽIJ SI POSLEDNÍ MINUTY"! Zatím to nikdo neposlal, všichni leží na hřbitově v Labíně!

Avatary - Music

25. dubna 2008 v 14:48 | Andýsek
Počet: 14
Téma: Music
Zdrojík: