Květen 2008

Videa - Hity které letí

31. května 2008 v 11:36 | Andýsek
Pár videi písniček, které jsou právě cool =)
Code Red - Kanikuly
Tahle písnička se mi úplně líbí, tu od švkoly v přírodě poslouchám skoro pořád.
Madonna feat. Justin Timberlake & Timberland - 4 Minutes
The Prodigy - Spitfire
Flo-Rida feat. T-Pain - Low (Electro Remix by Dj BenAsllan)


New York

31. května 2008 v 11:22 | Andýsek
Tak do New Yorku bych se jednou chtěla podívat. Nevím proč, ale to město se mi prostě líbí! Určitě je tam také spousta obchodu s hadříkami a všeljakými kravinkami! To by bylo něco =).

Mojito

31. května 2008 v 11:19 | Andýsek
→ Mojito
Dávám vám tady pár obrázku alkoholického osvěžujicého nápoje mojito. =)

Diplomy za 77. Bleskovku

31. května 2008 v 11:08 | Andýsek
Pro Katexku ↓
Pro Hilary ↓
Pro Weris-s ↓
Pro Roxie ↓
Pro Petru ↓
Pro Nikiiska ↓

Anča a Monča

31. května 2008 v 10:55 | Andýsek
Tady dávám pár videí pro zasmátí od Anči a Monči =)
Prase =) - Peněženky jsou OUT
10 vtěřin - prostě 10 vteřin k nezaplacení =)
Sezame, otevři se

Nebezpečný přechod

30. května 2008 v 22:35 | Andýsek
Nejdřív sem uvažovala jestli to sem vůbec psát, při pomyšlení se mi vrhají do očí slzy. Naskakuje mi husí kůže, je mi prostě blbě. Ale jelikož to nějak nesouvisí s moji rodinou, napíšu to sem. Jako každý večer, okolo 22:00 chtěla jít mamka vyvenčit Rexe. Taťka říkal buď ať počká, nebo že příjde. Jenže Rexovi se chtělo, takže mamka šla sama. Asi 10x sem se ptala, jestli můžu sní, ale mamka říkala, že ať si jdu už lehnout. Jak kdyby to tušila. Já sem u toho nebyla, ale z jejího vyprávění říkala, že šla na louku, je blízko domu, takže OK...Rexík čůral a najednou mamka slyšela nějaké šoupání bot po přechodě. Určitě to znáte. Mamka se bála, byla noc, a na přechodě nesvítila žádná světla ani okolo. Její oči pořád mířili k přechodu, když tu najednou viděla jak letí vzduchem dva lidé. Auto prudce zabrzdilo, mamka stála jako přibitá, ale najednou se u nás rozcinkal zvonek. My nevěděli vo co go. Mamka chtěla ať vezme taťka telefon. Ten než se oblékl a všechno, stihli jsem se ještě pohádat. Mě asi došlo o co jde, a tak sem chtěla, ať si pohne. Další 10 minut se nikdo neozýval, my jsme s bráchou měli nervy. Pak už jsem to psichycky nevydržela a zavolala taťkovi. Ten mi všechno řekl. Lidé byly tak na půl opilí. Ráno jsem se tam šla podívat, cesta od krve....bylo mi špatně.

A to asi půl hodinu před tím, než šla mamka ven, naši andulce začala téct z hlavy krev. No jo, nějak se to táhne, proč už nemůže být dobře!!?

Potřebuji pomoc

29. května 2008 v 20:41 | AjulineCZka
Potřebuji pomoc, ale od holek ne, spíše od kluků. Vím, že tady kluci moc nechodí, ale určitě se někdo najde. Já dělám ten internetový časopis, a tak potřebuji udělat anketku. Na otázků "Jak má vypadat ta správná holka, neboli holka snů." Kdyby jste se tak obtěžovali napsat mi na email: teenage-girl@seznam.cz tak bych byla štastná jako blecha. Děkuji vám moc! AjulineCZka

Tento týden

29. května 2008 v 20:38 | AjulineCZka
Už asi v pondělí, nebo úterý sem tu chtěla něco napsat, ale když sem se k tomu nějak nemohla nahrnout, takže to zvládám až dneska. Konečně mám chvíli pauzu, vydechuji nadechuji a jdu do toho. Tento týden, echm..tak v pátek sem se vrátila z toho škoního výletu, měla jsem teplotu, takže v pondělí jsme nešla do školy. Dostala sem neskutečnou rýmu, ještě lepší kašel. Njn, v úterý sem šla k doktorce, samozdřejmě sem musela na odběry krve. Tak sem si počkala a po půl hodině sem si usedla na křeslo, aby mi odebraly 3 ampulky. Odpoledne mi mamča říkala, že krev dopadla výborně (jako vždy), ale ovšem, menší detail. Mé tělo nějak postrádá železo. Takže beru aktiferin na železo. A jestli to nepomůže, budu muset chodit na injekce. Fakt super. Asi strávím den ve šrotišti. Už se ani nedivím, že první dny, při menstruaci jsem jak invalida. Pokžadé mamce omdlím =). No jo. Včera jsem byla ve škole se kouknout na spolužáky =). Takové krásné přivitání sem měla. Taky mě stoply paní učitelky, nj zase něco chtěly =). Také se domluvit ohledně školního koncertu (pro velký úspěch se bude opakovat). Pak jsem ještě chvíli poslouchala mamču, jak se baví s třídní, rozloučila jsem se objetím s holkami a šli jsme k lékaři pro léky =). Dneska jsme byli na zahradě, trochu se proluftovat. Po té jsme jeli do shoppinu koupit hambáče a teď sem doma. Jsem happy. Zítra s mamčou si udělám poho den. Jinak asi nic nového.
Mějte se krásně! AjulineCZka

Bleskovka - 77.

28. května 2008 v 18:49 | Andýsek
1) Jak se máš?
2) Kolik je dneska hodin?
3) Těšíš se na prázdniny?
4) Jak si představuješ ideální prázdniny?
5) Co chceš na diplom?