Srpen 2008

Internetová škola

31. srpna 2008 v 18:18 | Ajulinka
Když nám začíná ta škola, a vrací se nám vědomosti, nebo alepsoň budou muset, tak se můžete zaregistrovat do Internetové školy, kterou vede můj brácha. Bude tam plno testů a zkoušení. A určitě je to zábava, sem tam taky :)

Konec prázdnin, začátek školního roku..

31. srpna 2008 v 18:13 | Ajulineczka
Dneškem 23 hodinou a 59 minutou nám končí prázdniny roku 2008. Pro mě byly ty nejlepší prázdniny, jaké sem kdy zažila. Nebylo to jen tím, že nebyla škola, že sem byla v Chorvatsku, ale že sem poznala svoji "prázdninovou" lásku. I když prázdniny byly jen 2 měsíce, i tak je to dlouho. Strašně dlouho, na něco nového a nezapomenutelného. Člověk se určitě i prázdninách přiučil alespoň jedné "staro-nové" věci : Jak si užívat :). A zítra se vrátíme do těch starých pořádně vyjetých kolejí. Pro některé poslední rok základky, pro některé maturita, pro jiné první den na střední škole. Pro všechny to však budou opět muka, aby dosáhli toho průměru co oni samí chtějí. Já sem se poslední den prázdnin nijak zvlášť nepřipravovala a už vůbec sem si ho nějak neužívala. Ale večer se určitě naložím do vany, pustím ty prázdninový pecky, jako kanikuly a tak a budu lenošit ve vodě. Zítra budu brzo doma, ale od dalšího týdne, už můžeme začít na ostro!
>> Otázka pro vás: Do jaké třídy se chystáte?

30.8.2008 - poslední sobota před školou

30. srpna 2008 v 21:27 | Ajulineczka
Achoooj
Tak dneska už máme sobotku. Asi se hodím marod :D . Chich, včera jsme byli na bazéně a dneska mě bolely ruce. Plavala sjem asi 10x tam a zpět ten bazén. No a dneska sme jeli s bráchou se tak kouknout po okolí. Byli jsme u strejdy na zahradě, tak sme jeli do kopců a zpátky taky, protože jsme si vybrali jinou cestu xD No ale nohy mě nebolely, což bylo super. Koupila sem si úúžasný boty, takové ty široké. Jsou fakt super. Jinak moc nadšená z toho, že zítra je neděle nejsem, ale co se dá dělat. Na večeři jsme si udělala hot dog, chutnal výborně :) Jinak jsem zjístila, že už se mi ztrácí krásné opalení z chorvatska, takže mě to štve. Zase budu jak bledule :)

Stejné věci, stejné doplňky, stejní partneři?

29. srpna 2008 v 12:16 | Ajulineczka
Už se ti určitě někdy stalo, že si přišla do školy, natěšená, co ti řeknou spolužačky na tvůj nový super model, který vypadá tak sexy svůdně, ale místo toho vidíš hlouček kamarádek, které prostě obdivují tvoji nejlepší kámošku? A tebe pak přehlédnou a v očích jim vidíš: Ty jsi to okopírovala! Dupneš nohou, je to nefér! A to máš pravdu, ale bohužel v obchodě je to pro všechny, stejě jako celebrity. Stane se, že prostě mají stejné oblečení. Jako Ashley a Vanessa
Obou to moc sluší, ale přesto, někomu víc. Někdo je obdivován víc. A obě mají podobný styl vlasů. Sice každá jinou barvu, ale je málo věci, čím se na této fotce liší. A bývá to tak samo u partnerů. Třeba tvůj kámoš, chodí stebou a za týden s tvou spolužačkou. I když ho nemiluješ, štve tě to! A to se nedivím. A jak právě přežít tuhle posedlost? Když se tak nad věci koukneš, to že máte stejné oblčení, znamená jen stejný vkus, a kdyby se někdo ptal, která z vás byla ráno u kopírky, tak s klidem můžeš říct, že ty. Zní to divně, ale proč ne? Co je na tom, že po někom opičíš styl, že se prostě zhoda "náhod" a koupili ste si stejné oblečení. No bože, kamarádka se bude jen divit že si se přiznala, ač to třeba není pravda. A to stím klukem, pokud tě opustí, kvůli jiné a ty ho miluješ, můžeš mu to jen oplatit tím, že si ho nebudeš všímat a budeš ho jednoduše ignorovat. Však to byl on, co tě opustil.

IN & OUT ... aneb dobrá pověst

28. srpna 2008 v 21:19 | Ajulineczka
In a Out podle mého brášky Kaerdraka
OUT

♣ Playstation 1
♣ MC
♣ Infraport
♣ Video

IN

♠ Šeky :D

In a Out podle mě :)

IN

♠ Slovo úúúžasný (zdúrazňuje smysl te bezva věci :D)'
♠ Mít virtuálního brášku
♠ Dopisy

OUT

♣ ICQ
♣ Mít špatnou náladu
♣ Brečet kvůli hlouposti
♣ Nechtít žadného kluka
Nevím, podle mě je to tak :). U jiných to může být jinak, tak pište do komentářů :)
Dobrá pověst...Ta se získá docela těžko a udržuje se ještě hůř. Ale 100% si ji nezískáte "kupováním" kamarádů. Ani tím, že budete drbat každého za každým rohem. Sotva odejde od člověka A tak s člověkem B ho budete pomlouvat a naopak. Tohle je pak pěkně hnusný. A ještě hnsunější je, když někoho zradíte. :)

♥ Průzkum ♥

28. srpna 2008 v 20:22 | Ajulineczka
Tak sem se rozhodla udělat průzkum. Vím, že kluků, kteří navštěvují blogy je míň než holek, nebo možná kecám, ale myslím si to, ale chci udělat průžkum. 5 věcí, která by podle vás měla mít holka. Pak to seskupím, a napíšu, co podle kluků je nejdůležitější u holky ... a co naopak ne!

Takže průžkum spočívá v tom:
♥ Co by holka měla mít? 5 věcí
♥ Co by holka nemusela mít? 5 věcí

28.8.2008, 19:20

28. srpna 2008 v 19:24 | Ajulineczka
Achůůůjky
Tak dneska sme byli poměrně brzy vstanutí. V 8 už jsem šlapala do obchodu a ve 12 jsme se přiřítili z dalšího obchodu. Celkově jsme byly ve 3 obchodech. Odpoledne jsme jeli na zahradu. Brácha šel do kina, takže sem si užila rodičů sama pro sebe. Pak jsme pro něj jeli a úúžasně jsme se s mamkou pobavili. Chodili jsme po obchodech atd. Bylo to boží. Vymyslela sem novinku :) že je úúplně boží a IN mít mini culíčky na hlavě. :) Dneska jsem si je dělala. Vypadá to fakt suuuuupeer! :) Večer ještě napíšu . Pa

22:39

27. srpna 2008 v 22:41 | Ajulineczka
Ahooj
Dneska jsem byli na té zahradě. :) Po příjezdu... Hned sem šla pařit hru a tam sem se náramně pobavila, jak mě "JEDEN DOTYČNÝ" řekl, že mě miluje. Pokud to Kae budeš číst, tak ti jenom chci říct, že na ICQ a všude semnou končíš! Já si z tebe srandu nikdy nedělala!

No venku už je tma :( A už se blíží čtvrtek, já ho nechci. Jinak asi nic novýho za dnešní den. Nebylo ani co. Akorát sem si na zahradě pěkně pošpinila nožičky. Sem tančila, hrála fotbal, skákala bosá na trávě. Ale je to prostě paráda. Jinak sem posedlá novou novinkou u mě :D Se slovem úúúúžasný :D Tak páá Ajula

27. srpna 2008, 12:44

27. srpna 2008 v 12:56 | Ajulineczka
Ahoooooooj lidičkové.
Venku je úúúžaně krásně. Chystám se na zahradu. Právě sem se odvrátila od knihy, kterou čtu. Jinak dneska pohnu s psaním té knihy. Jinak bych ji vydala asi až tak na příští prázdniny. Snad to nebude tak pozdě :)
Právě jsem se dočetla, že všichny ženy milují modré oční stíny. Je to IN, ale nesmí se to přehnat, aby to nevypadalo jako modřina. :D Taky mám novinu pro všechny holky, které miluji módní přehlídky. Dne 28. - 30. srpna na Výstavišti Incheba Expo Praha v Holešovicích se představí veletrh Móda Praha. Já tam sice nedorazím, páč to mám trochu od ruky, ale zašla bych si na takovou přehlídku. Tak už jenom 4 dny a máme tu školu. Mno, to teda je fakt super co? :) Ale nebojte, za 10 měsíců zase prázdniny :D. Do školy chceme jít cool, že holky :D Co kdyby přišel nějaký nový spolužák. No, já asi volím krepované vlasy a nějaký top a mini sukničkou nebo šortky (mini jsou letos v módě :)) . A totálně vylučuji černou dlouhou sukni a přes to halenku v bílé barvě. Být sexy je IN, hlavně první den ve škole. Takže žádné "divné" barvy ale pěkně do barevna. Nesmí vás přehlédnout ani jeden kluk ;o) Připravuji 10 TOP věcí jak být IN. Zatím nemám nic, ale než začne škola, tak to tu bude :). Ocenila bych i vaše návrhy, takže klidně pište. Na dnešní sluneční den vyhlašuji: Vysoký ohon, zelé oční stíny, lesk na rty, silonky (pro vyníkající barvu a aby jste neumrzli) mini kraťáásky a delší tričko. Nezapomeňte ho ozdobit v pase nějaký cool páskem. Dodá tomu pravý šmrnc :) A botasky :) No už se v tom vidím :) To je prostě úúža. Večer se ozvu. S pozdravem Ajula

22:17

26. srpna 2008 v 22:24 | Ajulineczka
Tak vám přináším čerstvé novinky. Rozhodla jsem se vymyslet ZŘ (zkrácená řeč)..chápete, aby vše bylo rychlejší. Vymyslela sem už WIM, tj co to meleš a tak. Napíšu vám tu slovníček, je to FD - Fakt dobrý. A je u toho kopec srandy. A další novinka. Píšuu knihu. K dostání nevím kdy bude xD tak teďka ten slovníček a dneska už to balím.
WIM - Co to meleš?
FD - Fakt dobrý
ZS - zase smajli
VP - V pohodě
ZŘ - Zkrácená řeč
COM - Co myslíš?
Zbytek vymyslím někdy jindy, můžete mi pomoc, byla bych moooc ráda :)
Papáá MVR. Zítra Ajula