Říjen 2009

Kalendář s Hilary Duff

31. října 2009 v 19:38 | Ája |  Můj zápisník
Vytvořila jsem pro všechny fandy Hilary, mini kalendář na rok 2010. Můžete se kouknout a zhodnotit :-)

Přední strana a Zadní strana


Stalo se u nás..

8. října 2009 v 15:12 | Ája |  Můj zápisník

Kamión, který vrazil do sanitky a zabil dva lidi, řídil šofér bez řidičáku

Policisté při vyšetřování čtvrteční tragické srážky nákladního vozu a sanitky na severu Moravy zjistili, že řidič nákladního vozu, který je pravděpodobným viníkem neštěstí, neměl za volantem vůbec sedět. Dosáhl totiž maximálního počtu trestných bodů a nemá v současnosti řidičský průkaz na nákladní vozy.


Dnes 11:49 - Ostrava
"Sedmačtyřicetiletý řidič z Prahy dosáhl stanoveného bodového hodnocení a v současnosti není držitelem příslušného řidičského oprávnění k řízení nákladního vozidla. Kriminalisté zjišťují další fakta, například, zda řidič rozhodnutí o blokaci řidičského oprávnění převzal a činu se tak dopustil úmyslně," řekla mluvčí policie Gabriela Holčáková.
Policisté vyšetřují srážku sanitky s nákladním vozem.
Policisté vyšetřují srážku sanitky s nákladním vozem.

S největší pravděpodobností bude podle policie v případu zahájeno trestní řízení pro trestný čin ublížení na zdraví. "Na pachatele pamatuje zákon trestem odnětí svobody až na deset let," doplnila Holčáková.
Při střetu vozidel u Staré Vsi nad Ondřejnicí zemřeli dva lidé. "Pětatřicetiletý druhý řidič sanitky a 53letá transportovaná žena. Řidič sanitky byl těžce zraněn. Další převážená 63letá žena skončila také v nemocnici," uvedla Holčáková.
Vrak sanitky po střetu s nákladním vozem.
Vrak sanitky po střetu s nákladním vozem.