Pomsta

15. ledna 2012 v 0:18 | Ája |  Téma týdne
Pomsta...

Mohla bych začít tím, jak dobře je mi to slovo známé a kolikrát si s ním pohrávám na jazyku, jenže musím začít jinak!
Upřímně, sama nevím, kdy naposled prošlo tohle slovo moji pusou.
Leda, že by se pomsta brala i jako fakt, že občas na truc nechci jíst, spát, učit se..pak v tom případě jsem v jednom kole 24 hodin denně.

Ne, že bych byla takový svatoušek a oblíbenec, že bych neměla důvod k pomstě, jen asi nejsem správný typ pomstychtivého člověk a sama nevím, jak správně taková pomsta má vypadat.
V mém případě teda jde spíše jen o výrazný truc, nebo jak to lépe nazvat!
Ano, samozřejmě, že už mě naštvalo plno lidí, měla jsem je chuť něčím praštit, dát jim pěstí, porvat se a už je nejlépe nikdy nevidět, jenže na vymýšlený pomst nemám hlavu a tak všechno řeším stručně a jasně. Řevem, nadáváním, házením předmětů...

V první chvíli sem si říkala, jak je lehké "téma týdne", ale upřímně, sama nad tím budu muset ještě trochu dýl přemýšlet a snad i nějakou pomstu zábavné formy vymyslím, abych se pobavila :)

Jinak co se týče mě, já se přikláním spíše k variantě - sejít se, vyříkat si to, rozloučit se a jít. Než to tutlat v sobě a zbytečně se užírat a ještě se strachovat - co když ta pomsta nevýjde!!?

Edit.: Ještě mě tak napadlo sem připsat, jestli já jsem se stala někdy obětí pomstychtivých lidí?
Ano stala a myslím, že ne jednou :) A není zrovna příjemné, když si v nových džínách sednete na rozžvejkanou žvýkačku ...

Nechávejte si žvýkačky radši pro sebe! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama